Teie ostukorvis ei ole tooteid

Summa: 0,00 €
 

Muu ujumisvarustus

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
Tabel  Nimekirjana 
 1. Veetakistusega ujumispükste abil saab anda treeningutele lisavõimsust. Pükste materjaliks on 100% polüestrist võrkkangas. Unisex mudelite suurused M, L ja XL.

 2. Veetakistusega ujumispükste abil saab anda treeningutele lisavõimsust. Pükste materjaliks on 100% polüestrist võrkkangas. Unisex mudelite suurused M, L ja XL.

 3. Jõuharjutuste lestad noorukitele ja täiskasvanutele.  Materjal: polüetüleen. Pakendi mõõdud 31,5 x 21 cm.

 4. Flex võrguga käelestad tõhustavad treeninguid ja on mõeldud nii harrastajale kui professionaalidele.
  Tänud ergonoomili

 5. 1-3 a (11 - 18kg) laste pinnalhoidjad, millede siseküljel olev polüesterkangas on lapse kehale meeldivalt pehme. Vastupidav materjal, kaks õhuballooni ja turvaventiilid.
 6. 1-3 a (11 - 18kg) laste pinnalhoidjad, millede siseküljel olev polüesterkangas on lapse kehale meeldivalt pehme. Vastupidav materjal, kaks õhuballooni ja turvaventiilid.
 7. Ujumislaud edasijõudnutele alakeha treenimiseks. Materjal: vastupidav EVA. Mõõdud 39 x 30 cm.

 8. Kombineeritud punn/ujumislaud, mida saab kasutada nii üla- kui alakeha treenimiseks. Materjal: vastupidav poletüleen.

 9. Kombineeritud punn/ujumislaud, mida saab kasutada nii üla- kui alakeha treenimiseks. Materjal: vastupidav poletüleen.

 10. Kõrgekvaliteedilised Arena ujumislestad lastele. Sobivad sukeldumiseks, snorgeldamiseks ja ujumiseks. Kingaosa on elastsest ja hästiistuvast valatud TPR kummist. Lestaosa tugevast löögivõim

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
Tabel  Nimekirjana