Teie ostukorvis ei ole tooteid

Summa: 0,00 €
 

Naised

Naiste ujumisriided

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Tabel  Nimekirjana 
 1. Kauni trükimustriga ujumistrikoo naistele. SwimPro seljaosa annab kehale parema liikumisvabaduse. Trikoo esiosas on õhuke voodrikangas. Valmistatud Arena MaxLife kangast, mis on antud spordialal tugevaima kloorikindlusega (koostis 54%

 2. Õrnema mustriga küljedetailiga ujumistrikoo naistele. SwiPro seljaosa annab kehale liikumisvabaduse. Valmistatud Arena MaxLife kangast, mis on antud spordialal tugevaima kloorikindlusega materjal.

 3. Kerged ja naiselikud plätud spetsiaalselt ujulas kasutamiseks. Talla sees olevate aukude tõttu ei jää vesi plätu ja jalatalla vahele ning pehme materjal on jalale meeldiv.

 4. Värviküllane üleni trükimustriline ujumistrikoo naistele. Valmistatud Arena MaxLife kangast, mis on antud spordialal tugevaima kloorikindlusega materjal.

 5. Trükimustriline ujumistrikoo naistele. Uuenduslik V-kujuline seljaosa annab õlgadele ja ülakehale parema liikumisvabadusel. Valmistatud Arena MaxLife kangast, mis on antud spordialal tugevaima kloorikindlusega materjal.

 6. Trükimustrilised 2-osalised ujumisbikiinid naistele. Valmistatud Itaalia päritolu Arena MaxLife kangast, mis on antud spordialal tugevaima kloorikindlusega materjal.

 7. Trimmiva efektiga ujumistrikoo naistele. Trikoo lõige, kangas ja sisseõmmeldud rinnatugi modelleerivad keha. Materjaliks hea kloorikindlusega Bodylift Sensitive. Reguleeritavate õlapaeltegarap-Back

 8. Fogo Trikoo Sinine

  56,95 €

  Trükimustriliste küljedetailidega ujumistrikoo naistele. Uuenduslik V-kujuline seljaosa annab õlgadele ja ülakehale parema liikumisvabaduse, laiemad õlapaelad on survevabad. Materjaliks mee

 9. Kauni trükimustriga ujumistrikoo naistele. SwiPro seljaosa annab kehale liikumisvabaduse. Valmistatud Arena MaxLife kangast, mis on antud spordialal tugevaima kloorikindlusega materjal.

 10. Pehmest puuvillast naiselik dressipluus igapäevaseks kasutamiseks. Materjaliks vastupidav 100% puuvillatrikotaaž.

   

Lehekülg:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Tabel  Nimekirjana