Jõulud lähenevad tohutu kiirusega ja Sa vaevled ideede puuduses. Mida kinkida oma kaaslasele, lastele ja sõpradele? Kuidas leida aeg shoppinguks? Võta vabalt, lahendame Sinu probleemi veerand tunniga ning tõenäoliselt kulutad ka vähem raha, kui plaanisid.

1. idee - tee ost e-poest

Lõpeta see tõmblemine ja trügimine. Kui Sulle meeldib Arena kaubamärk, siis saad kõik vajalikud asjad soetada ka e-poe vahendusel ning jääb ara vajadus autot parkida või ostukeskuses trügida. E-poest ostmine on mugav, turvaline ning kui miski ei ole ikkagi kingisaajale meeltmööda, saad 2 nädala jooksul toote tagastada või ümber vahetada (eeldusel, et seda pole loomulikult kasutatud).

2. idee - tee sportlik kingitus

Investeering sporti on investeering tervisesse. Kinkides oma lähedasele sporditegemist soodustava toote, näitad et hoolid tema tervisest ning heast enesetundest. Uued sporditarbed lausa kutsuvad trenni tegema ning motivatsioon on iha hea trenni alus.

3. Idee - ujumisprillid mis sobivad kõigile

Cobra Ultra

Kas Sa teadsid, et Arena Cobra Ultra prille võib kanda mõlemat pidi? Kas sa teadsid, et need on nii mugavad, et kui Daaniel Teet üle Gibraltari ujus, ei kohendanud ta kordagi ujumisprille, sest need olid lihtsalt nii mugvad? Mis võiks olla parim jõulukingitus oma kallile pereliikmele, kui Arena Cobra Ultra ujumisprillid. Selle kingitusega on võimatu alt minna ning üks suurus sobib pea kõigile.

 

4. Idee - Ujumispüksid (moodne versioon)

Vanakooli ujukad on eilne päev ja täna ujutakse kaasaegsete ujumisriietega, mis taluvad kloori, ei veni ja on väga mugavad. Tõsisemale harrastajale soovitame pikema säärega Arena Limited erimudelit ST JAMMER, mida on piiratud koguses saadaval musta ja sinist värvi. Vaata toote all olevat mõõtude tabelit ning saad õige suurusega toote ka ise välja valida.
Mis juhtub, kui aga number sai veidi suur või veidi väike valitud? Mitte midagi, sest ostes kauba Arena e-poest, on võimalik kasutamata toodet 14 päeva jooksul ümber vahetada ning vajadusel teeme kiired korrektuurid.

 

5. idee - Eesti lipuga Arena ujumismüts

Prillid ja püksid on juba olemas - Eesti lipuga ametlikku ujumiskoondise mütsi Sul ikka ei ole. Ja selle ekslusiivse kingituse saab endale soetada väga taskukohase hinnaga,is jääb alla 10 € koos kohaletoimetamisega. Paremat diili annab otsida.

Järgmine kord ujulasse minnes on peas samad mõtted, mis Kregor Zirk’il või Martti Haljandil, kui nad vette hakkavad hüppama.

Proovi järgi ja Sa ei kahetse.

 

 

 

6. idee - Camelbak joogipudel.

Kvaliteetne, stiilne ja väga kasulik asi, mis peaks olema igal inimesel sama kohustuslik, kui nutitelefon. Kiires elutempos ei vaja me veepudelit mitte ainult trennis, vaid ka igapäevase toimetamise juures, kus dehüdratsioon on lihtne tekkima ja meie energiat röövima. Kingi kõigile oma pereliikmetele korralik veepudel, mille sisse valmistatud külm sidrunivesi on parim energiaallikas trennis, tööl ja koolis.

 

 

7. idee - Arena Fastback 2.1. universaalne seljakott

Kõik eelnev kraam on vaja kuhugi mahutada. Head ja kvaliteetset seljakotti vajab nii koolilaps, tippsportlane kui ka reisisell. Arena kvaliteetne Fastback on mõeldud kestma ujulates, reisides ja mujal ning teeb uhkeks iga selle omaniku. Samuti ei ole küsimust suuruses või numbris, sest valida tuleb ainult värvide vahel.

 

 

 

Stress kadunud? Nii lihtne see oligi. Tee paar klikki ja jõulukingituste ülesanne on lahendatud.