Teie ostukorvis ei ole tooteid

Summa: 0,00 €
 

Seekordses osas räägib Kregor, kuidas ta sisustab enda vaba aega ning teeb ka kiire ülevaate Plymouthi linnast.

Read More
Teema Kregor Zirk'i videoblogi Autor ArenaSwim.ee

Noor Eesti ujuja Kregor Zirk alustas tänu stipendiumile õpinguid Inglismaal Plymouthi Kolledžis, kus ta treenib koos parimatega. Esimene videoblogi lugu jutustab tema päevakavast, varustusest ja üldisest elust-olust Inglismaal. Lisainfo videos räägitud Arena toodete kohta: https://www.arenaswim.ee lehelt.

Read More
Teema Kregor Zirk'i videoblogi Autor ArenaSwim.ee

Jõulud lähenevad tohutu kiirusega ja Sa vaevled ideede puuduses. Mida kinkida oma kaaslasele, lastele ja sõpradele? Kuidas leida aeg shoppinguks? Võta vabalt, lahendame Sinu probleemi veerand tunniga ning tõenäoliselt kulutad ka vähem raha, kui plaanisid.

Read More
Teema Uudised Autor ArenaSwim.ee

Teet Daaniel sai tänavu septembris esimese eestlasena hakkama millegi sellisega, mis on seni jõukohane olnud maailmas vähem kui sajale inimesele.

Read More
Teema Uudised Autor Arenaswim

Eesti ujumise tulevikutäht Kregor Zirk käis maikuus oma esimestel täiskasvanute tiitlivõistlustel. Enda sõnul kogemusi hankimas, kõikvõimalikud rekordiparandused olid seejuures boonuseks. Hooaja põhieesmärk seisab aga alles ees – juuli alguses hüppab mees basseini Ungaris toimuval juunioride EM-il. Konkurentsis, kus medalivõit on eneseületuse korral tehtav. Tegime Kregoriga mõned nädalad enne tähtsat starti juttu senisest hooajast ja sellest, mis ees ootab.

Read More
Teema Uudised Autor Arenaswim

Esmaspäeval saavad Londoni olümpiapargi veekeskuses alguse Euroopa pikaraja meistrivõistlused ujumises. Eestit esindab rekordiliselt suur, 24-liikmeline sportlasdelegatsioon. Ujumisliidu peatreener Riho Aljand jagas vahetult enne Londonisse sõitu ja vähem kui kolm kuud enne Rio Olümpiamänge mõtteid ootustest ja Eesti ujumisest laiemalt.

Read More
Teema Uudised Autor Arenaswim

22.-23. aprillini toimunud Baltimaade meistrivõistlused tõid Tallinnasse Kalev Spa 50 meetri basseini ujujad Eestist, Lätist ja Leedust. Absoluutarvestuses tunnistati riikide arvestuses parimaks Eesti, teisele kohale tuli Leedu, kolmanda koha viis koju Läti.
Võistluste edukaim Eesti meesujuja oli Daniel Zaitsev, kes võitis kokku kaks kulda ja ühe pronksmedali. Naiste klassis tuli medalite arvestuses kõrgeimale kohale Kertu Ly Alnek, kelle saagiks oli neli Baltimaade meistritiitlit.

Read More
Teema Uudised Autor ERR

Kregor Zirgi treener: mida lähemale olümpia tuleb, seda realistlikum tundub sinna jõudmine.

Read More
Teema Uudised Autor ERR